Nasza firma

Początki firmy P.W. „KiJ” sięgają roku 1987 kiedy to Krzysztof Wolnik i Jerzy Mulzahn otworzyli zakład produkujący pierwsze elementy gumowe. Początkowo zakład zajmował się produkcją taśm i elementów gumowych do polskich maszyn.

Dzięki już 30-letniemu doświadczeniu w chwili obecnej produkujemy taśmy prętowo-gumowe do większości maszyn okopowych na rynku europejskim. W stałej ofercie produkcyjnej posiadamy ponad 200 rożnego rodzaju rolek pasujących do kombajnów Grimme oraz taśm występujących w tych kombajnach. Stałe inwestycje w ciągle rozwijany park maszyn pozwalają nam poszczycić się wysoką jakością naszych części zamiennych.

 

To właśnie jakość naszych produktów doceniona w całej Europie pozwala nam poszczycić się współpracą z największymi w Polsce hurtowniami części, oraz stałym eksportem do takich krajów jak :

Austria, Białoruś, Bułgaria, Chorwacja, Czechy, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Holandia, Islandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malta, Niemcy, Norwegia, Rosja, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Ukraina, Węgry, Włochy